مقالات دوربین مداربسته

آیا می توانم صدا را در دوربین های مداربسته خود ضبط کنم؟

به هر کجا که بروید ، دوربین های مدار بسته ای وجود دارد که همه افراد را رد می کند زیرا امنیت برای مشاغل و صاحبان خانه مهم است و شواهد یکی از روش های مطمئن برای مقابله با تخلف است. اگر فکر می کنید فقط تصویر کافی است یا آیا از ضبط صدا سود می برید ، ادامه مطلب را بخوانید.


دوربین در محل کار


دلایلی وجود دارد که چرا صدا را نمی توان در محل کار ضبط کرد – چه از نظر عملی و چه از نظر قانونی. در واقع ضبط مکالمات کارگران بدون اینکه آنها بدانند یا تحت نظارت هستند ، غیر قانونی است.

دوربین مداربسته صوتی در محل کار بسیار گران است ، به همین دلیل اکثر دوربین های مداربسته از ضمیمه میکروفون استفاده نمی کنند – این امر به پایین نگه داشتن هزینه های تولید کمک می کند. ضبط مکالمه بدون رضایت در محیط کار غیراخلاقی و غیرقانونی است زیرا مزاحم است و ناقض حق حریم خصوصی HRA 1998 یا لایحه حقوق انگلیس است.

مسائل عملی در تلاش برای ضبط صدا در محل کار این است که تداخل زیادی ایجاد خواهد شد ، با انجام بسیاری از کارها ، انتخاب یک چیز ارزشمند دشوار خواهد بود ، و بنابراین ، یک دوربین ضبط صدا مناسب و پر هزینه است نصب آن پیچیده است.

: آیا می توانم از ضبط های صوتی در محل کار برای محافظت از شرکت و افراد آن استفاده کنم؟

پاسخ: در جاهایی مانند مرکز تماس ، ضبط های صوتی معمولاً برای اهداف آموزشی استفاده می شوند اما صدای دوربین مداربسته می تواند برای کارمندان مزاحم باشد ، مگر اینکه از آن برای منافع آنها و شرکت استفاده شود.

اگر می خواهید صدای دوربین مدار بسته را نصب کنید باید معیارهای ICO را داشته باشید.
دوربین مداربسته صوتی در محل کار مفید است
دوربین مداربسته صوتی می تواند در نقش های شغلی عمومی روبرو شود که در آن فرد ممکن است آسیب پذیر باشد مانند راننده کار ، اتوبوس یا کابین.

دوربین های خانه


ضبط صدا و دوربین مداربسته در خانه اساساً به خود شما بستگی دارد و در اینجا قانون محدودیت بسیار کمتری دارد زیرا این امر مالکیت ، حریم خصوصی و حقوق شما است. برای داشتن آرامش کامل ، ممکن است دوربین های صوتی در خانه نصب شوند تا هنگام تعطیلات دور باشند ، از آنها استفاده شود. اگر دوربین ها همیشه روشن هستند ، مهم است که با خانواده و دوستان خود که وارد خانه می شوند صحبت کنید تا آنها را از این موضوع آگاه کنید. در حالت ایده آل ، دوربین مداربسته صوتی در مواقعی که دور هستید بهترین استفاده را می کند ، بنابراین در صورت شکستن فقط آنچه را که واقعاً نیاز دارید ضبط می کنید. این به شما کمک می کند فیلم مهمی را که می توانید برای شناسایی مجرمان و برقراری عدالت استفاده کنید ، بازیابی کنید.

doorbinmakhfi محل زندگی متخصصان دوربین مدار بسته است که می توانند سیستم های امنیتی شما را نصب و نگهداری کنند تا شما را در سلامت و سلامت نگه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه می توانیم برای شما انجام دهیم ، با ما تماس بگیرید و ما می توانیم مشاوره بی طرفانه ارائه دهیم. تیم ما به طور منظم در سراسر کمبریج شایر ، هرتفوردشایر ، لندن شمالی ، لندن شرقی ، اسکس و مناطق اطراف به مشتریان خدمات ارائه می دهد.


بهترین دوربین های مداربسته


خواه به دنبال جلب یک مجرم در عمل باشید یا به کمترین کیفیت طبیعت ، دوربین های فعال شده با حرکت می توانند به محض تشخیص حرکت ، فیلم با کیفیتی در اختیار شما قرار دهند و در وقت شما صرفه جویی می کنند ، بنابراین مجبور نیستید ساعتها فیلم را غربال کنید . انواع مختلفی از دوربین های مداربسته وجود دارد از جمله: دوربین های نورافکن حلقه ای ، دوربین های لانه ، دوربین های کوچک گنبد ، دوربین های فیلمبرداری HD بیش از آنالوگ ، دوربین های امنیتی فوق العاده با زاویه دید عریض ، دوربین های خانگی هوشمند ، دوربین های بی سیم خانگی در فضای باز ، گلوله IR مادون قرمز دید در شب در فضای باز دوربین های امنیتی ، دوربین های امنیتی گلوله IP 3MP IP و بزرگنمایی نوری بی سیم دوربین های PTZ در فضای باز. در این ماه ، Caught On Camera Ltd برای توضیح مزایای هر دوربین اینجا هستند و در اینجا هستند تا به شما در کنار بهترین دوربین متناسب با نیازهای شما کمک کنند.

دوربین امنیتی فضای باز شما به چه ویژگی هایی نیاز دارد؟


اگر می خواهید از ساختمان خود در خارج محافظت کنید یا از حیوانات وحشی محلی خود فیلم بگیرید ، دوربین شما باید ضد آب و ضد آب باشد زیرا در غیر این صورت این دستگاه ها به سرعت آسیب می بینند.

به غیر از این ، عوامل دیگری نیز وجود دارد که می خواهید در نظر بگیرید از جمله موارد زیر:

آیا شما به پوشش نظارت گسترده ای در فضای باز نیاز دارید؟


در نظر بگیرید که می خواهید چه چیزی را ضبط کنید زیرا زاویه دید دوربین به شما کمک می کند تا عاملی تعیین کننده در جستجوی دوربین فعال شده با حرکت کامل باشد. لنزهای با زاویه دید گسترده مساحت بیشتری را پوشش می دهند ، به این معنی که یک دوربین ممکن است برای کار کافی باشد – به جای اینکه برای چندین دوربین با برد محدود هزینه کنید.

آیا به وضوح تصویر با کیفیت بالا نیاز دارید؟


هرچه وضوح دوربین بالاتر باشد ، وضوح تصویر واضح تر است – این امر هنگام ایجاد ویژگی در مجرمان یا گرفتن تصویر با کیفیت از یک گوزن ، خرگوش ، روباه مهم است – هر کاری که می خواهید انجام دهید. اگر یک تصویر واضح می خواهید به 1080p (پیکسل) یا بیشتر نیاز دارید – هرچه تعداد پیکسل بیشتر باشد ، بهتر است. لازم به یادآوری است که دوربین HD باید با دستگاهی که می خواهید فیلم را دوباره روشن کنید سازگار باشد.
ا می خواهید دوربین شما دید در شب داشته باشد؟
حیوانات به احتمال زیاد در هنگام غروب یا نیمه شب سرگردان می شوند و گاهی اوقات این امر در مورد مجرمان نیز وجود دارد. دید در شب ویژگی مهمی برای اطمینان از داشتن پوشش کامل ، هر زمان از روز باشد. مدل های مختلفی با قابلیت های مادون قرمز (IR) در بازار وجود دارد – که دوربین را قادر می سازد تصاویر را حتی در تاریکی جمع کند.

دوربین امنیتی HD با حرکت متحرک Ring Floodlight Camera


می توانید با استفاده از تلفن یا رایانه لوحی خود – از هر نظر راحت تر – برای مکالمه با مزاحمان از طریق این سیستم ببینید ، بشنوید و صحبت کنید


دارای نورافکن داخلی است
1080p
دید در شب مادون قرمز
هشدارها هنگام شناسایی حرکت ، دستگاه ها را جفت می کنند


دوربین های Nest
ضد آب
1080p
نمای زاویه دید 130 درجه
میکروفون داخلی (صحبت کنید و گوش دهید)
هنگام شناسایی فعالیت ، هشدارها را با تصاویر فیلم ارسال کنید


دوربین های مینی دام


محدوده دید در شب 90 پا
ویژگی های مقاوم در برابر خرابکاری
نصب آسان
ضدآب


HD بیش از دوربین های ویدئویی آنالوگ


هارد دیسک 2 ترابایت (TB)
عدس 3.6 میلی متر
نمای زاویه 75 درجه
مشاهده از راه دور


دوربین های امنیتی فوق عریض


ویژگی های روز و شب
محدوده دید در شب 98 پا
نمای زاویه 75 درجه
پوشش ضد آب


دوربین های خانه هوشمند


هشدارهای حرکتی به دستگاه همراه جفت شده شما ارسال می شود
مسکن ضد آب
فضای ذخیره ابری
فیلم HD


دوربین های خانگی در فضای باز بی سیم


محدوده دید در شب 50 پا
اعلان های حرکت
3 مگاپیکسل


دوربین های امنیتی گلوله مادون قرمز IR / Day Vision در فضای باز


عدس قابل تنظیم
ضد خرابکاری
تصاویر برتر رنگی
دید در شب


دوربین های امنیتی گلوله IP 3MP در فضای باز


محدوده دید در شب 90 پا
نمای زاویه 75.8 درجه
هشدارهای تشخیص حرکت و دستکاری


دوربین های PTZ در فضای باز بزرگنمایی نوری بی سیم


محدوده دید در شب 100 پا
نمای زاویه 70 درجه
جفت شدن با دستگاه های تلفن همراه
وضوح تصویر HD

doorbinmakhfi.com بیش از 30 سال است که خدمات درجه یک را ارائه می دهد و به ارائه دهندگان ، طراحان ، نصب کنندگان و نگهدارندگان سیستم های دوربین مدار بسته در جنوب شرقی تبدیل شده و خدمات را به طیف گسترده ای از موسسات ارائه می دهد. اگر می خواهید نظر مشتریان ما درباره ما را ببینید ، لطفاً بررسی های ما را بخوانید – در عوض ، برای مشاوره بی طرف و کمک حرفه ای با ما تماس بگیرید. ما در سراسر کمبریج شایر ، هرتفوردشایر ، لندن شمالی ، لندن شرقی ، اسکس و مناطق اطراف آن فعالیت می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *