دسته بندی نشده

مشکلات نصب دوربین مداربسته در محل کار

بودن دوربین مداربسته حس بی اعتمادی ایجاد میکند


یكی از بسیاری از مسائل مربوط به نظارت كاركنان از طریق دوربین این است كه كارمندان می توانند احساس كنند كه به آنها اعتماد ندارند یا آنها جاسوسی می کنند. طبق برخی از وکلای ماهنامه وکالت ، برخی از مشاغل تا آنجا پیش رفته اند که زمان صرف شده در اتاق های استراحت را رصد کنند.
همچنین می تواند سرآغاز یک مجموعه تهاجمی نظارت باشد که می تواند مانیتورینگ رسانه های اجتماعی ، نظارت بر ایمیل و حتی معرفی فناوریهای جدیدباشد و همه آنها را به احساس گرفتاری در محل کارشان سوق دهد.


دوربین مداربسته باعث افزایش سطح استرس در بین کارمندان


محل کار می تواند در بهترین شرایط ، محیطی بسیار استرس زا نیز باشد ، به خصوص اگر در تیم کار می کنید ، مهلت های سختی دارید و یک لیست بی پایان کارو وجود دوربین مداربسته سبب ثبت کار شما و تیم میشود و باعث به وجود آمدن استرس در کارتان
نظارت مداوم بر کارکنان می تواند منجر به افزایش استرس و اضطراب شود ، و باعث شود نگرانی کارمندان در مورد اینکه رئیس آنها فکر می کند کار می کنند یا به اندازه کافی سریع هستند یا مفید کار نمیکنند. سرانجام ، این امر می تواند منجر به كاهش بهره وری شود ، زیرا آنها به راه هایی برای جلوگیری از سیستم نظارتی می اندیشند و در عملکردشان خلل وارد میکند


احساس کاذب امنیت


یک ایراد غالباً نادیده گرفته شده از نصب سیستم های نظارتی در محل کار این است که ممکن است کارکنان به کمی احساس کاذب امنیتی سوق پیدا کنند. اگرچه نظارت تصویری برای ایجاد یک محیط کار ایمن تر طراحی شده است ، تنها در صورتی کار می شود که کارمندان هنوز هم هنگام مراجعه به محیط اطراف خود هوشیار هستند و در صورت وجود پرسنل امنیتی مناسب نیز به کار می روند. در غیر این صورت ، این سیستم می تواند نسبتاً بی ثمر تلقی شود.


هزینه دوربین مداربسته


نصب یک سری از دوربین های مداربسته بی سیم با کیفیت بالا به هیچ وجه ارزان درنمی آید . اجرای سیم کشی لازم و نصب دوربین های مداربسته حرفه ای نیاز به یک نصاب حرفه ای دارد. بنابراین ، نصب دوربین در محل کار هزینه قابل توجه ای نیاز دارد. با این حال ، اگر مشاغل نیاز به انجام این کار را احساس کنند ، می توانند با صرف هزینه ای این کار را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *