پکیج دوربین مداربسته در واقع مجموعه ای از دوربین ها به علاوه تمامی تجهیزات و آموزش هایی است که کاربر و خریداری نهایی نیاز دارد تا سیستم امنیتی و مداربسته خودرا راه اندازی کند .

مزایای خرید دوربین مداربسته به صورت پک :

از مزایای خرید پک های دوربین مداربسته میتوان به اقتصادی بودن و همچنین نصب آسان آنها اشاره کرد . سایت دوربین مخفی علاوه بر فروش دوربین مداربسته به صورت تکی و پکیجی با کارشناسان خبره میتواند خدمات نصب دوربین ها و پکیج هارا در محل مورد نظر شما ارائه کند . همچنین برای شما خریدار محترم در داخل پکیج ها یک فایل آموزش بابت آموزش نصب برای راحتی و اطلاع از فرایند نصب قرار داده شده تا به وسیله آن در صورتی که نیاز دارید خود اقدام به نصب و راه اندازی سیستم مداربسته و امنیتی خود داشته باشید مشکلی از بابت راه اندازی نداشته باشید .

انواع پکیج دوربین مداربسته

ما در سایت دوربین مخفی برای رفاه حال شما خریدار محترم انواع مختلفی از پکیج هارا در نظر گرفته ایم تا به راحتی با توجه به فضا و بودجه در نظر گرفته شده از سمت شما انتخاب پکیج ها راحت تر و به صرفه تر باشد این دسته بندی ها شامل :

 • پکیج دوربین مداربسته تحت شبکه
 • پکیج دوربین مداربسته بی سیم
 • پکیج دوربین مداربسته خانگی
 • پکیج دوربین مداربسته اقتصادی
 • پکیج دوربین مداربسته صنعتی

میشود که در ادامه صفحه هر یک از دسته بندی ها به اقتصار توضیح داده خواهد شد. همچنین میتوانید در صورتی که پکیجی مد نظر دارید که در لیست پکیج دوربین مداربسته سایت نیست با مشاوران تماس گرفته تا در صورت امکان بسته مورد نظر شما فراهم شود .

پکیج دوربین مداربسته

پکیج دوربین مداربسته تحت شبکه

دوربین مداربسته  تحت شبکه یا دوربین آی پی IP  گونه ای از دوربین ها هستند که کارکرد آنها تفاوت زیادی با دوربین‌های مداربسته analogue دارد . دوربین های آیپی از بستر شبکه برای send دیتا بهره میبرند .

اولین دوربین آی پی با ساخت شرکت اکسیس در 27 سال پیش تولید و عرضه شد .

دوربین مداربسته آی پی IP در حقیقت گونه ای از رایانه های کوچک به حساب می آیند که این دوربین‌ها بعد از رسیو داده ها، تصاویر  از سنسور آنها عبور کرده و آن‌ها را به دیتاهای digital معادل سازی کرده و روی بستر شبکه ارسال میکنند.

استفاده ازبخش های تبدیل‌کننده در دوربین های شبکه و پیچیده شدن بیشتر این دوربین ها ، دلیل بر افزایش هزینه تولید آنها و همچنین قیمت بالاتر آنها شده است .

در شرکت های تولید دوربین مداربسته ، دوربین های آی پی تحت شبکه منحصر شرکت ارسال داده و دریافت داده میکنند و این کار باعث میشود تا خریداران نتوانند در سیستم حفاظتی خود از تعداد زیادی دوربین با مارک ها و برند های مختلف استفاده کنند.

نقاط قوت

 •  دوربین‌های ip میتوانند به سادگی در تمام بخش های شبکه انتقال پیدا کنند .
 • امکان پیاده سازی انواع واکاوی و پردازش دیتا در این دوربین ها وجود دارد مانند تشخیص پلاک ،تشخیص چهره تشخیص عبور از خط و…
 • در صورت استفاده از پی ا ای میشود برق دوربین هارا از طریق یک سیم و کابل تامین کرد
 • کیفیت تصویر دورین های شبکه نسبت به آنالوگ بسیار بهتر  است

پکیج دوربین مداربسته بی سیم

پکیج دوربین مداربسته

این پکیج دوربین مداربسته با هدف نصب ساده تر ایجاد شده است . نوع دوربین های استفاده شده در این پکیج قابلیت این را به خریداران و استفاده کنندگان میدهد تا در اماکنی که سختی کابل کشی وجود دارد از آنها استفاده کنند .

همچنین در بعضی از اماکن نیاز به جابه جایی دوربین ها زیاد بوده و استفاده از دوربین هایی که سیستم کابلی دارند میتواند بسیار دردسر ساز و همچنین هزینه زا باشد .

از جمله مکان هایی که نیاز به دوربین مداربسته بی سیم دارند میتوان به ساختمان های نیمه کاره اشاره کرد زیرا با اتمام هر بخش از پروژه دوربین ها قابلیت انتقال به جای جدید را به سهولت فراهم میکنند.

امکان خرید پکیج دوربین مداربسته بی سیم در انواع پک های شرکتی و متفرقه وجود دارد تفاوت پک های شرکتی با پکیج های متفرقه در یکپارچگی و یکسان بودن برند و مارک تمام قطعات دوربین مداربسته است برای مثال در پکیج های شرکتی مارک تمام دوربین ها و دستگاه دی وی آر از نوع لانگسی یا داهوا یا هایک ویژن بوده که این خود میتواند عمر کارکرد و بهینه بودن را برای سیستم امنیتی نظارتی شما بالا ببرد.

پکیج دوربین مداربسته خانگی

پکیج دوربین مداربسته

پکیج دوربین مداربسته خانگی با هدف مراقبت از کودکان سالمندان و همچنین نظارت بر سرپرست ها در نظر گرفته شده اند .

در این پکیج سعی بر تعداد دوربین کمتر و همچنین سهولت استفاده در نظر گرفته شده است . این پک دوربین مداربسته قابلیت استفاده در آشپزخانه ها فست فودها و همچنین محیط هایی با وسعت و متراژ کمتر را دارد .

پکیج دوربین مداربسته اقتصادی

پکیج دوربین مداربسته

در این پکیج اولویت بر استفاده حداقلی از دوربین مداربسته و همچنین هزینه کمتر تمرکز شده است. در برخی از مکان ها فقط نیاز به دیدی کلی همچنین تعداد دوربین کم نیاز است که در این پکیج سایت دوربین مخفی این امر رعایت شده است .

پکیج دوربین مداربسته صنعتی

در مکان هایی با وسعت زیاد نیاز به کارگذاشتن تعداد زیادی دوربین و همچنین نیاز به استفاده از تجهیزاتی با در نظر گرفتن امکان اضافه و کم شدن دوربین ها است .

در نصب پکیج های دوربین مداربسته صنعتی باید به کیفیت دوربین ها و مقاوت آنها در برابر گرد و غبار اهمیت ویژه ای قائل شد زیرا معمولا این دوربین ها در ارتفاع بلند تری نسبت به سایر دوربین ها و در شرایط محیطی سخت تر قرار خواهند داشت پس برای جلوگیری از مشکلات پیش آمده میبایست درابتدای نصب این دو فاکتور اصلی را در خرید پکیج مناسب در نظر داشت.

ما در سایت دوربین مخفی این پکیج را برای سهولت در خرید و همچنین دوری از سردرگمی خریداران از بابت همخوانی انواع تجهیزات نظارتی با یکدیگر ایجاد کرده ایم .

پکیج دوربین مداربسته داهوا

برند داهوا یکی از پرطرفدار ترین برند دوربین مداربسته در ایران میباشد همانطور که به محبوبیت این برند اضافه میشود تقاضا برای خرید دوربین های داهوا نیز افزایش پیدا میکند . دوربین های داهوا با توجه به پشتیبانی مناسب در ایران از سهولت تهیه و تعمیر پذیری بالایی برخوردار هستند . معمولا برای خرید به صرفه تر از این برند توصیه میشود سیستم امنیتی خود را به صورت پکیجی خریداری کنید که . پکیج دوربین مداربسته داهوا در ایران معمولا به صورت متفرقه توسط فروشندگان تهیه میشود به این صورت که برای مثال 4 عدد دوربین مداربسته به همراه دی وی آر در یک پکیج تحت عنوان پکیج 4 عددی دوربین داهوا 2 مگاپیکسل عرضه میشود  . که این امر میتواند در قیمت نهایی تاثیر گذار باشد و خرید آن به نفع مشتریان تمام شود.

پکیج دوربین مداربسته هایک ویژن

پکیج دوربین مداربسته هایکوی/زن هم مانند برند داهوا از محبوبست خوبی برخوردار است زیرا در طول سال های فعالیت هایکویژن داخل ایران دوربین های دولیدی این شرکت امتحان خود را پس داده و با کیفیت ظاهر شده است همین مورد باعث شده تا فروشندگان دوربین مداربسته و نصاب های دوربین مداربسته این مارک از دوربین حفاظتی را به مشتریان خود پیشنهاد دهند . پکیج های تهیه شده از سمت هایک ویژن و یا فروشندگان معمولا در تعداد 4 عدد 8 عدد بیشترین فروش را دارند زیرا این تعداد از دوربین برای اکثر فضاهای داخلی با توجه به نوع دوربین و مگاپیکسل آن جوابگو خواهد بود .

پکیج 4 عددی دوربین مداربسته هایک ویژن

 • پکیج 4 عددی دوربین هایک ویژن
 • پکیج 8 عددی دوربین هایک ویژن
 • پکیج 16 عددی دوربین هایک ویژن

خلاصه مطالب صفحه

علاقه مندی ها 0
مقایسه