مقالات دوربین مداربسته

3 نوع سیستم DVR برای ضبط تصاویر امنیتی

اگر شما یک سیستم دوربین نظارتی در خانه یا محل کار خود نصب کرده اید و می خواهید فیلم های ضبط شده را ضبط و بایگانی کنید ، استفاده از دستگاه ضبط ویدئو دیجیتال (DVR) بهترین گزینه شما خواهد بود


سیستم DVR روشی محبوب برای ذخیره تصاویر امنیتی ضبط شده است. این نرم افزار ، واحدهای ذخیره سازی و یک دیسک سخت رایانه است که در یک تجهیزات گنجانده شده است.

ضبط کننده های دیجیتال ویدیو توانایی پذیرش خوراک های ویدئویی و تبدیل آنها به دیجیتال را دارند. آنها می توانند ساعتها فیلم را ذخیره کنند و توانایی استفاده از تشخیص حرکت برای شروع ضبط را دارند.

DVR ها در اندازه های مختلفی ارائه می شوند و برای پاسخگویی به کاربردهای امنیتی مختلف طراحی شده اند.

آنها می توانند کوچک ، حمل آسان و به راحتی با یک دوربین نظارت مخفی جفت شوند ، یا می توانند به اندازه یک کامپیوتر شخصی باشند. برخی از DVR ها می توانند به یک شبکه از راه دور متصل شوند که به شما امکان می دهد فیلم ها را از طریق اینترنت مشاهده کنید.

انواع سیستم های DVR

DVR های جاسازی شده

این نوع سیستم DVR یک تجهیزات مستقل است که ورودی های دوربین مداربسته آنالوگ را برای فشرده سازی می پذیرد و فیلم ها را روی یک HDD محلی ذخیره می کند.

سیستم عامل و نرم افزار DVR روی تراشه قرار دارد و دارای یک هارد دیسک برای ذخیره تصاویر ضبط شده است. DVR های جاسازی شده معمولاً دارای تعدادی فضای داخلی هارد دیسک و اتصالات هارد اکسترنال بیشتر برای زمان ضبط طولانی هستند.

علاوه بر این ، این نوع سیستم DVR از یک سیستم عامل تعبیه شده در زمان واقعی منحصر به فرد استفاده می کند که برای محیط خارجی قابل دسترسی نیست

. از امنیت بیشتری برخوردار هستند زیرا در معرض هک ، ویروس و دیگر حملات امنیتی خارجی نیستند.


DVR های ترکیبی

DVR های ترکیبی منحصر به فرد هستند زیرا می توانند بیش از یک نوع سیگنال ویدئویی را بپذیرند

– ورودی های دوربین مدار بسته آنالوگ و دوربین IP می توانند به عنوان منابع ویدیویی استفاده شوند. این سطح از انعطاف پذیری از نسخه های قدیمی DVR در دسترس نیست. آنها امکان انتقال آسان از نظارت آنالوگ به نظارت مبتنی بر IP را فراهم می کنند.

از آنجا که آنها از هر دو دوربین مداربسته و دوربین IP پشتیبانی می کنند ، کاربران مجبور نیستند گزینه های ضبط دوربین خود را محدود کنند. توصیه می شود در مناطقی که سطح امنیت بالایی دارند ، دوربین های آنالوگ نصب کنید و دوربین های IP با وضوح بالا نیز نصب کنید. مزیت اصلی استفاده از این نوع سیستم DVR این است که امکان مدیریت و ضبط هر دو دوربین نظارت دوربین آنالوگ و IP را فراهم می کند.

DVR های مبتنی بر رایانه

یک DVR مبتنی بر کامپیوتر به طور معمول در یک ایستگاه نظارت با فشرده سازی نرم افزار یا فشرده سازی سخت افزاری که در رایانه شخصی اجرا می شود ، ادغام شده است. این نوع سیستم DVR شامل یک کارت شبکه ، یک تابلوی ویدئو ، یک مادربرد و یک درایو حافظه ، به علاوه یک کارت ضبط DVR با ورودی های ویدئویی برای دوربین های امنیتی آنالوگ به همراه پورت های اترنت برای دوربین های مبتنی بر IP است.

یکی از بهترین ویژگی های DVR مبتنی بر کامپیوتر انعطاف پذیری آنها از نظر فضای ذخیره سازی است. قابلیت ارتقا و قابلیت ارتقا بیشتری دارند تا بتوانید هارددیسک های اضافی اضافه کنید. همچنین می توانید گزینه های دسترسی از راه دور آن را سفارشی کنید.
این DVR با تبدیل ورودی های آنالوگ به سیگنال های دیجیتالی کار می کند و سپس برای پردازش بیشتر فشرده شده و روی دیسک سخت ذخیره می شود. این سیستم به کاربر امکان می دهد تصاویر ضبط شده یا فیلم های ضبط شده را در هر زمان جستجو و بازیابی کند.

انواع سیستم های DVR بسیار کارآمد هستند اما نصب یک نوع مناسب که پاسخگوی نیازهای امنیتی شما باشد بسیار مهم است. برای کمک به شما در یافتن کارآمدترین سیستم DVR برای ضبط تصاویر امنیتی ، با یک نصب کننده حرفه ای سیستم دوربین امنیتی مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *