مقالات دوربین مداربسته

چند نکته برای محافظت از دوربین های مداربسته در فضای ازاد

وقتی صحبت از دوربین های امنیتی در فضای باز و محافظت از سیستم ها می شود ، مردم معمولاً این سوالات متداول را می پرسند: چگونه مردم اشکالات یا عنکبوت را از دوربین های امنیتی دور نگه می دارند؟ چگونه مردم از دوربین مداربسته در برابر باران یا سایر عناصر محافظت می کنند؟

یا ، چگونه کاربران از دوربین های امنیتی در فضای باز در برابر سرقت یا آسیب محافظت می کنند؟ چگونه صاحبان خانه از مه گرفتگی یا کدر شدن دوربین های مدار بسته در فضای باز جلوگیری می کنند؟ چگونه با تابش خیره کننده IR دوربین امنیتی کنار بیاییم؟

ما امروز برخی از راهکارهای آسان برای رفع این مشکلات رایج و چند نکته عالی برای محافظت از دوربین های مدار بسته در فضای باز ، دوربین های PoE در فضای باز یا دوربین مداربسته بی سیم در فضای باز را به اشتراک می گذاریم.


سوال 1:

چگونه جلوی خرابکاری ، کور شدن یا سرقت دوربین های امنیتی در فضای باز را بگیریم
در خارج از دوربین های مداربسته یا دوربین های امنیتی فیلم IP در معرض خرابکاری و سرقت قرار دارند زیرا سارقان یا متجاوزان زیرک سعی می کنند با برچیدن ، کور کردن ، آسیب رساندن یا سرقت دوربین های مداربسته مداربسته یا NVR / DVR ، مسیرهای خود را بپوشانند.

راه حل ها:


برای جلوگیری از سرقت یک دوربین نظارت بر فضای باز ، آن را خارج از دسترس بازو مانند روی دیوارها ، زیره ، سقف سقف یا زیر سقف قرار دهید ، آن را با نصب پیچ یا پایه امنیتی به دیوار نصب کنید (اینجا را کلیک کنید نقاط نصب پیشین بیشتری را برای دوربین های امنیتی پیدا کنید).

همچنین ، برای جلوگیری از سرقت ، می توانید NVR / DVR را در قفسه کتاب ، کمد و هر موقعیت پنهان دیگری قرار دهید.
یا از محفظه های فلزی / روکش دوربین نظارتی استفاده کنید که به محافظت از دوربین و لنز ، تمیز نگه داشتن دوربین مداربسته یا دوربین امنیتی IP و جلوگیری از سرقت دوربین های امنیتی کمک می کند.

برای اینکه دوربین امنیتی در فضای باز ضد دستکاری شود و از کور شدن چراغ قوه یا اشاره گر لیزر جلوگیری کنید ، می توانید آن را به سیاه تبدیل کرده و از دید خود پنهان کنید ، همانطور که یک کاربر Reolink با دوربین بیرونی RLC-423 PTZ این کار را کرد.


سوال 2:

چگونه تار عنکبوت ، اشکال یا حشرات را از دوربین های امنیتی دور نگه داریم
دوربین های امنیتی در فضای باز برای یک دوربین امنیتی درب جلو مادون قرمز مانند منزل ، دوربین مدار بسته در فضای باز با دید در شب IR در حیاط خانه یا راهرو گاهی اوقات در شب دارای نور مادون قرمز یا نور افکن هستند ، که به مرور پشه ها ، پروانه ها ، اشکالات یا حشرات دیگر را به خود جلب می کند .

به زودی ، دوربین مدار بسته در فضای باز یا دوربین های امنیتی خارجی شما توسط تار عنکبوت ، اشکالات مرده یا حشرات پوشیده خواهد شد.

این تار عنکبوت و تار عنکبوت ناخوشایند شروع به آزار و اذیت می کنند زیرا نه تنها دید دوربین خارجی را مسدود می کند بلکه باعث ایجاد هشدارهای نادرست به ویژه برای دوربین های امنیتی سنسور حرکت در فضای باز می شود.


راه حل ها:


برای دور نگه داشتن اشکالات از دوربین نظارت تصویری در فضای باز ، از اسپری اشکالات یا حشره کش مانند Bifen در اطراف محفظه / پوشش دوربین استفاده کنید. روش دیگر ، کاربران می توانند LED های IR را خاموش کنند یا چراغ / چراغ IR خارجی مانند این چراغ دریافت کنند.

برای جلوگیری از ساخت عنکبوت در شبکه امنیتی خارجی دوربین یا سیستم ، برخی از کاربران پیشنهاد می کنند از ژله نفتی در اطراف دوربین استفاده کنید.

در همین حال ، برخی از مواد دافع حشرات طبیعی همچنین می توانند عنکبوت را از ایجاد تار عنکبوت در دوربین خارجی جلوگیری کنند ، به عنوان مثال مرکبات ، اکالیپتوس ، اسطوخودوس ، نعناع فلفلی.

مواد دفع کننده عنکبوت / حشره برای دوربین ، اسپری های تماسی ، اسپری های آئروسل و از بین برنده های وب در اطراف دوربین های امنیتی بی سیم در فضای باز اما نه مستقیماً روی لنز ، به عنوان مثال ، پرمترین ، به نابودی آلودگی اشکالات کمک می کند.

روش دیگر برای دور نگه داشتن اشکالات از دوربین های امنیتی ، تمیز کردن منظم فضای بیرونی دوربین ،

محفظه ، محفظه ها ، پوشش یا محافظ با یک برس موی نرم است که به تمیز بودن دوربین نظارت بر فضای باز نیز کمک می کند.


سوال 3:

چگونه می توان از دوربین در فضای باز در برابر زمستان سرد ، تابستان گرم یا باران محافظت کرد
هنگامی که در مناطقی هستید که زمستان بسیار سرد آن به زیر صفر می رسد یا تابستان گرم به 105 درجه فارنهایت می رسد ،

سیستم نظارت تصویری یا دوربین های امنیتی بی سیم در فضای باز ممکن است آسیب ببینند در صورتی که برای کار در هوای سرد زیر صفر یا تابستان گرم سوزان طراحی نشده باشند.

علاوه بر این ، انواع شرایط آب و هوایی و عناصری وجود دارد که برای محافظت از دوربین های خارجی خود باید از آنها استفاده کنید.


راه حل ها:


اول از همه ، درجه IP مسکن دوربین امنیتی در فضای باز را بررسی کنید ، که نشان دهنده توانایی مقاومت در برابر عناصر است.

به عنوان مثال ، یک دوربین نظارت بر فضای باز با درجه بندی IP 66 می تواند در برابر اثرات مواد جامد

مانند گرد و غبار و آب باران مانند مایع مقاومت کند ، که می تواند کاملا ضد آب باشد.

و دمای کار دوربین های نظارت تصویری یا دوربین مدار بسته یا دوربین های IP شبکه را بررسی کنید.

بسیاری از دوربین های امنیتی منزل در فضای باز ، مانند دوربین امنیتی در فضای باز Reolink RLC-410 ،

در دمای مختلفی از 14 درجه فارنهایت تا 131 درجه فارنهایت (-10 درجه سانتیگراد – + 55 درجه سانتیگراد) با سطح رطوبت حدود 10 ~٪ 90 works کار می کنند.

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید یک پوشش امنیتی اضافی از دوربین امنیتی یا محفظه / جعبه / محفظه برای محافظت از دوربین های امنیتی خانه در فضای باز (بی سیم یا سیمی) از آب باران ، برف ، گرد و غبار ، گرما و سایر عناصر دریافت کنید.

جدا از محافظت از دوربین ، هنگامی که دوربین های بیرونی سیمی (PoE یا CCTV) مانند تیر ، عرشه ، اسکله یا سایر مکان های بیرونی در فضای باز هستند ، کابل ها و اتصالات باید از طریق ضد آب بودن لبه اتصال دهنده کابل یا مجرای پلاستیکی ضد آب باشند.

و برای کابل در فضای باز ، به سراغ کابلهای بادوام و دارای درجه حرارت در فضای باز بروید ، برای مثال ، کابل اترنت پر از ژل برای دوربینهای IP PoE نیز مناسب است.

یک روش عملی دیگر برای محافظت از سیم های دوربین امنیتی در برابر باران ، استفاده از جعبه های اتصال برای پنهان نگه داشتن کابل ها و اتصالات از دید است.

اگر قصد استفاده از کانال یا جعبه اتصال را ندارید ، به یاد داشته باشید که سوراخ ها را نیز مخفی کنید.

در غیر این صورت ، ممکن است رطوبت در امتداد سطح کابل برق قرار گیرد و به نقاط اتصال برق وارد شود ، که ممکن است منجر به یک مشکل بزرگ و تعمیر هزینه بر شود.

برای پوشاندن سوراخ های سیم دوربین امنیتی در دیوار ، به دو نکته مفید توجه کنید:

سوراخ ها را با مواد ضد آب مانند سیلیکون و مهر و موم مجاری پر کنید.
حلقه های قطره ای را ترک کنید تا از عبور آب به سوراخ های خروجی از سوراخ جلوگیری شود.
برای پوشاندن سوراخ ها از روکش های بیرونی ضد آب یا بوشهای خوراکی استفاده کنید.


[به روز شده] علاوه بر این ، در هوای بسیار سرد ، مهم است که محفظه دوربین را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که در داخل محفظه هیچ رطوبت یا میعان وجود ندارد یا یک بسته ژل سیلیکا داخل کیف قرار دهید. جدا از دوربین ، می توان کابل ها و اتصالات را از یخ زدگی یا برف محافظت کرد ، به طور منظم کابل ها و اتصالات را از شکل خوب بررسی و اطمینان حاصل کرد.

نگه دارید: برای یادگیری ترفندهای عملی برای اجرای دوربین های مدار بسته در فضای باز در مناطق بسیار سرد اینجا کلیک کنید.


سوال 4:

نحوه برخورد با انعکاس نور و انعکاس نور دوربین عکاسی امنیتی
هنگامی که یک دوربین امنیتی نصب شده در فضای باز به سمت سطوح بازتابنده ، به عنوان مثال حوضچه های آب ، صفحه های شیشه ای یا شیشه های اتومبیل است ، باعث خیرگی لنز می شود و مانع مشاهده می شود.

گاهی اوقات ، هنگامی که دوربین در داخل خانه قرار می گیرد ، پنجره می تواند مقصر تاریکی یا سفید شدن تصویر شما باشد.

راه حل ها:


برای جلوگیری از گرفتگی ، درب ورودی یا دوربین امنیتی درب پشت را در خارج از خانه قرار دهید تا دید بهتری داشته باشید.

برای جلوگیری از انعکاس چراغ ها و شعله ور شدن مادون قرمز ، توصیه می شود دوربین نظارت بر فضای باز خود را در حال مشاهده فرشته تنظیم کنید یا از اجسام بازتابنده دور شوید.

در اینجا نکات بسیار خوبی در مورد استفاده از دوربین های امنیتی از طریق شیشه یا پنجره شیشه ای وجود دارد ، به عنوان مثال ، استفاده از فیلم ضد تابش خیره کننده برای پنجره ها ، استفاده از روشنگر IR خارجی ، قرار دادن آن بر روی آستانه پنجره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *