مقالات دوربین مداربسته

بهترین دوربین های مداربسته

دوربین مداربسته 2

در گذشته ، مردم برای جلوگیری از سارقان ، یک تابلوی اعلانات حاوی عبارت “مراقب سگها” بر روی دروازه های خود بودند.

امروز آنها را با این کلمات دارید ، “این خانه تحت نظارت دوربین مداربسته است.”
این جمله می تواند باعث لرزاندن ستون فقرات سارقان شود زیرا هیچ دزدی دوست ندارد هرگز گرفتار شود. سارق همیشه ترجیح می دهد ایمن بازی کند.

آیا این بدان معناست که شما باید این تخته را در دروازه خود داشته باشید و سعی کنید دزد ها را بلوف بزنید؟

شاید ، شما می توانید موفق شوید ، اما بهتر است برای محافظت از دارایی های با ارزش خود ، سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته را در خانه خود نصب کنید.

اکثر مجتمع های آپارتمانی مسکونی مدرن از این سیستم برای اطمینان از امنیت ساکنان برخوردار هستند.

تقریباً در تمام دفاتر ، بانک ها ، مغازه های جواهرات فروشی ، فروشگاه های بزرگ ، رستوران ها و سایر مکان های تجاری از آنها به عنوان یک لایه امنیتی بیشتر استفاده می شود.

ما به شما بسیار توصیه می کنیم که راهنمای خرید دوربین مدار بسته را در انتهای مقاله بخوانید تا اطلاعات کاملی در مورد آخرین فن آوری های نظارت بر دوربین مداربسته کسب کنید.


برای پیمایش از جدول مطالب زیر استفاده کنید. ما در این پست هر آنچه مربوط به cctv است را پوشش می دهیم

دوربین امنیت داخلی دوربین مداربسته Wi-Fi IP بی سیم Sricam SP Series SP005مدل های دوربین مداربسته Sricam یکی از بهترین مدل های موجود در بازار هند است. این دوربین بهترین دوربین برای نصب در خانه شما است زیرا نصب آن آسان است و استفاده از آن ساده است.


با نصب برنامه تلفن همراه خاص می توانید دوربین را از طریق Wi-Fi از هرجای دنیا با استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود کنترل کنید.

این دوربین مداربسته در گروه PTZ قرار می گیرد. می توانید این دوربین را در هر مکانی تنظیم کنید. آن را روی قفسه آشپزخانه یا اتاق نقاشی نگه دارید یا حتی با کمک براکت های دیواری آن را به دیوار کناری یا سقف آویزان کنید.

این دوربین مجهز به میکروفون داخلی است تا شما را قادر به گوش دادن به آنچه در اتاق می گذرد ، کنید. از این رو ، نظارت بر افراد آسیب پذیر مانند فرزندان یا بزرگترهای خانه ایده آل است.

این دوربین برای کمک به شما در مشاهده اهداف ، تصاویر با وضوح بالا 720p ارائه می دهد.

ویژگی کج شدن 355 درجه این دوربین را قادر می سازد تا آنجا که ممکن است منطقه را پوشش دهد.

نظارت بر اهداف خود آسان است. تنها چیزی که باید اطمینان حاصل کنید این است که برنامه خاص Sricam را از وب سایت رسمی بارگیری کنید و همان را روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود نصب کنید.

اکنون می توانید از هر کجای دنیا به سیستم وارد شوید و آنچه را که در خانه شما اتفاق می افتد مشاهده کنید. کنترل دوربین از طریق این برنامه از مکان های دور نیز امکان پذیر است.

این دوربین دارای ویژگی های تشخیص حرکت و قابلیت دید در شب IR است. چندین بیننده می توانند همزمان از برنامه استفاده کنند.


ThinkValue T8855 Wi-Fi بی سیم HD IP دوربین دوربین مدار بسته


ThinkValue مارک مشهور دیگری از دوربین مدار بسته است که دارای ویژگی های هیجان انگیز است. USP این دوربین مداربسته سهولتی است که می توانید آن را راه اندازی کرده و مراحل مشاهده را شروع کنید.


همراه با قابلیت تنظیم سریع Wi-Fi که به شما امکان می دهد دوربین را از طریق یک برنامه تلفن همراه خاص در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود نصب و نظارت کنید.

همچنین می توانید از مکان های دور به دوربین دسترسی داشته باشید و بدین ترتیب اطمینان حاصل کنید که عزیزانتان همیشه جلوی چشمان شما هستند.

موتور چرخشی داخلی این امکان را برای شما فراهم می کند تا دوربین را بچرخانید و FOV را از هر کجای دنیا با استفاده از برنامه تلفن همراه خود گسترش دهید.

این دوربین مجهز به اسلات کارت SD است که به موجب آن می توانید مراحل دادرسی را به راحتی ضبط کنید. این دوربین از حافظه کارت SD تا 128 گیگابایت پشتیبانی می کند.

شما دو گزینه برای ضبط دارید. یکی ضبط 24X7 است در حالی که دیگری ضبط هشدار است که فقط هنگامی که دوربین حرکت را ضبط می کند شروع به ضبط می کند.

این دوربین دارای قابلیت دید در شب IR است که به موجب آن می تواند اشیا within را در فاصله 16 فوت حتی در شرایط تاریکی زمین کنترل کند.

ارتباط با عزیزان و حیوانات خانگی شما نیز به دلیل وجود میکروفون داخلی امکان پذیر است.

وضوح 720p و ویژگی های دامنه دینامیکی گسترده ، کیفیت تصاویر را تضمین می کنند. طراحی موتور دوگانه دوربین را قادر می سازد تا یک دید افقی 355 درجه و عمودی 120 درجه داشته باشد.

ویژگی تشخیص حرکت هر حرکت غیر طبیعی را حس می کند و به همراه تصویر متجاوز یک زنگ هشدار را به تلفن هوشمند و ایمیل شما می فرستد. این ویژگی باعث می شود هنگامی که از خانه خود دور نیستید ، یک برنامه مفید باشد

D3D بی سیم HD IP Wi-Fi دوربین مدار بسته داخلی دوربین امنیتی – D8810


دوربین بی سیم D3D تمایز انتخاب بهتریندوربین امنیتی در جهان را دارد.


ویژگی ضبط ابری ، ضبط ها را در سرور FTP ایمن نگه می دارد حتی اگر دوربین دزدیده یا خراب باشد. این قابلیت دوربین D3D را از دوربین دیگر جدا کرده و آن را به سیستم مورد علاقه دوربین داخلی در صنعت تبدیل می کند.

کنترل دوربین از مکان های از راه دور آسان است زیرا برنامه خاص تلفن همراه به شما امکان می دهد از هرجای دیگر اقدامات را کنترل کنید. می توانید چرخش دوربین را به صورت افقی و عمودی تنظیم کنید تا دید کاملی از محیط اطراف داشته باشید.

لنز IR داخلی امکان دید در شب را فراهم می کند که به موجب آن دوربین حتی در شرایط کاملا تاریک نیز وقایع را ثبت می کند. در صورت مشاهده حرکات غیر طبیعی ، ویژگی Motion Detection از طریق تلفن هوشمند و ایمیل به شما هشدار می دهد.

این دوربین مجهز به شیار کارت صوتی و SD دو طرفه است تا شما را قادر به چت ویدیویی با عزیزانتان کند. میکروفون و اسپیکر داخلی پرونده را ثبت می کند و آنها را در سرور FTP ذخیره می کند. این ویژگی نیاز به DVR یا رایانه برای ذخیره تصاویر را کاهش می دهد.


Sricam SP018 2.0 MP بی سیم Full HD 1080p IP Wi-Fi CCTV دوربین امنیتی داخلی


دوربین های مداربسته Sricam به دلیل ویژگی های هیجان انگیز یکی از دوربین های محبوب سیستم امنیتی در هند است. این دوربین مداربسته قادر است با وضوح مطلق در FHD 1080p تصاویر را ضبط کند. از این رو ، می توانید اهداف خود را مشاهده کنید.


ویژگی PTZ تضمین می کند که دوربین تا آنجا که ممکن است منطقه را پوشش دهد.

با استفاده از برنامه کنترل از راه دور ، می توانید دوربین را تا 355 درجه به صورت افقی و 120 درجه به صورت عمودی تغییر داده و کج کنید. برنامه تلفن همراه خاص به شما امکان می دهد ضبط های دوربین را از هر کجای دنیا مشاهده کنید.

عملکرد دید در شب IR تضمین می کند که دوربین در تاریکی کامل نیز وقایع را ضبط می کند. وجود میکروفون داخلی شما را قادر می سازد تا از هرجای دیگر با عزیزان خود ارتباط برقرار کنید.

همچنین می توانید به صدا گوش دهید. این یک ویژگی بی ارزش است که به بزرگترها و کودکان اجازه می دهد در صورت بروز مشکل با شما صحبت کنند.

می توانید ویژگی تشخیص حرکت را در شب تنظیم کنید. در صورت وجود حرکتی غیرطبیعی در محیط دوربین ، از طریق تلفن هوشمند و ایمیل به شما هشدار می دهد.

نصب برنامه تلفن همراه برای کنترل دوربین آسان است. شما باید برنامه ، “Sricam” را از فروشگاه برنامه بارگیری کنید و تلفن هوشمند خود را با برنامه جفت کنید.

بهترین جنبه این برنامه این است که چندین کاربر می توانند به برنامه متصل شوند و به طور همزمان از آن استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *