مقالات دوربین مداربسته

بهترین دوربین های امنیتی بی سیم – برترین دوربین های wifi برای امنیت خانه شما

ما بهترین دوربین های امنیتی بی سیم و دوربین های زنگ درب را برای خانه و خارج بررسی کرده ایم.


اینترنت همه چیز در حال حاضر به همه دستگاه های خانگی گسترش می یابد – یخچال های هوشمندی که می توانید محتوای آنها را در خانه خود بررسی کنید ، iKettles که از طریق تشخیص صدا کار می کنند ، قفل هایی که با کشیدن انگشت روی تلفن شما فعال می شوند.

نظارت و محافظت از خانه مهمترین چیز است ، بنابراین ما بهترین دوربین های امنیتی بی سیم موجود را جمع آوری کرده ایم تا به شما در انجام این کار کمک کند.

به لطف پیشرفت های چشمگیر در WiFi خانگی و استفاده تقریباً جهانی از تلفن های هوشمند ، اکنون می توانید تنها با چند کلیک یک دوربین امنیتی بی سیم با کیفیت بالا ، کنترل شده با برنامه ، نویز و حرکت را در خانه نصب کنید.
پس از راه اندازی ، جدیدترین دوربین های امنیتی WiFi از Nest ، Hive و Netgear Arlo می توانند از طریق تلفن هوشمند ، پیام کوتاه یا حتی ایمیل شما را از فعالیت غیرمعمول در خانه آگاه کنند.

آنها می توانند با سایر محصولات خانگی “هوشمند” مرتبط شوند – به عنوان مثال اگر حرکت در خارج شناسایی شود ، می توانید چراغ ها را در داخل روشن کنید. اما در جدیدترین دوربین ها چیزهای زیادی بیش از دوربین مداربسته پیشرفته وجود دارد.

همراه با یک برنامه تلفن هوشمند ، می توانید هشدارها را تنظیم کنید ، چندین دوربین مشاهده کنید ، کلیپ هایی ضبط کنید ، مطمئن شوید که پاک کننده قبل از پاک کردن ، فرش را جابجا کرده ، نوجوان خود را با ممنوعیت رفت و آمد ملاقات بررسی کرده یا چشم (و گوش) اتاق کودک خود را نگه دارید.


چگونه دوربین های امنیتی بی سیم خود را آزمایش می کنیم


کریس هاسلام ، با دو دهه تجربه ، یکی از روزنامه نگاران برجسته فناوری در انگلیس است. او تمام دوربین های امنیتی بی سیم پیشرو را در خانه خود نصب کرده و آنها را در طی هفته ها و ماه ها آزمایش کرده و کل خانواده را درگیر کرده است – از جمله سگ! این نکته کلیدی است ، زیرا بسیاری از دوربین ها حالت حیوان خانگی دارند ، بنابراین او توانسته است به طور کامل بررسی آنها را انجام دهد.

کریس در طول سال ها صدها محصول خانه هوشمند راه اندازی کرده است ، بنابراین یک قاضی عالی در زمینه نصب آسان این محصولات – یا روی حیله و تزویر است. و به عنوان یک کارمند سابق خانه ایده آل ، او می داند که کدام دوربین ها واقعاً برای شما کار می کنند ، روز به روز.


بهترین دوربین امنیتی بی سیم در سال 2019 چیست؟


کریس Ring Video Doorbell را به عنوان بهترین دوربین امنیتی بی سیم در سال 2019 ارزیابی می کند. Logitech Circle 2 بهترین دوربین امنیتی بی سیم بودجه است.


بهترین دوربین های امنیتی بی سیم


Ring Video Doorbell


زنگ در کوچک Ring ، شیک و هوشمندانه دارای یک دوربین سنجش حرکت با زاویه دید 720p با دید در شب است که به Wi-Fi منزل شما متصل می شود و به شما هشدار می دهد – از طریق برنامه تلفن هوشمند – اگر کسی زنگ را فشار دهد یا به سمت بالا برود خانه نصب با یک پیچ گوشتی ، مته ، شاخه های دیواری و پیچ همراه با دستورالعمل های ساده چه به برق وصل شوید و چه از باتری داخلی استفاده کنید ، یک لذت است.

در ابتدا عجیب است ، اگر در خانه نباشید ، امکان گپ زدن با شخص درب منزل با استفاده از میکروفن های دو طرفه بسیار مفید است (دیگر بسته های از دست رفته ندارید ، زیرا فقط می توانید از پستچی بخواهید که آن را به همسایه تحویل دهد).

تصویر می تواند دانه دانه باشد ، به خصوص در عصرها – Ring Doorbell 2 ، 179 پوندی با وضوح 1080p تیزتر – اما برای استفاده روزمره بیش از اندازه مناسب است.

اگر می خواهید افرادی را که به در می آیند ثبت کنید – به جای اینکه فقط هنگام فشار دادن دکمه به آنها هشدار دهید – به مبلغ پایه 2.50 پوند در ماه / 24 پوند در سال اشتراک (حداکثر 8 پوند در ماه) نیاز دارید. سالانه 80 پوند برای مدیریت چندین دوربین) و اگر می خواهید زنگ در را بدون تلفن خود بشنوید به یک پلاگین بی سیم Chime (هر کدام 29 پوند) نیاز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *