مقالات دوربین مداربسته

مزایای استفاده از سیستم دوربین مداربسته چیست

خانه | اخبار | مزایای استفاده از سیستم دوربین مدار بسته چیست؟


مزایای استفاده از سیستم دوربین مدار بسته در سال 2019 چیست؟


ما برخی از مزایای اصلی استفاده از سیستم دوربین مدار بسته را می توان در محل کار و اقامت شما جمع آوری کرد.

یک سیستم مدار بسته (تلویزیون مدار بسته) امکان استفاده از دوربین فیلمبرداری برای نظارت بر فضای داخلی و خارجی یک خاصیت را فراهم می کند ، سیگنال را به یک مانیتور یا مجموعه ای از مانیتورها منتقل می کند.

هر روز بیشتر ما از مزایای سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته استفاده می کنیم. در بریتانیا اکنون تخمین زده می شود که تعداد دوربین ها برای هر نفر بیش از هر کشور دیگر در جهان است.

کمیسر پلیس متروپولیتن ، برنارد هوگان هاو ، استفاده از دوربین مداربسته را ترویج داد و گفت که دوربین ها باید توسط صاحبان خانه و مشاغل نصب شود تا به کارآگاهان در حل جنایات کمک کند.

نیاز به سیستم های مداربسته مسکونی و تجاری بیشتر از هر زمان دیگری است. با گزارش تعداد ناچیزی از افسران پلیس که در خیابان های ما گشت زنی می کنند ، کل جرایم ثبت شده 14٪ افزایش یافته است ، همانطور که توسط ایندیپندنت در سال 2018 گزارش شده است.

گذشته از مزیت آشکار توانایی نظارت بر محل کار ، در اینجا مزایای استفاده از سیستم دوربین مدار بسته در سال 2019 وجود دارد

تعیین فعالیت جنایی


این بزرگترین و شناخته شده ترین مزیت برای کسانی است که تصمیم می گیرند سیستم های دوربین مداربسته را به دارایی خود اضافه کنند. خارج از توانایی نظارت بر مکان شما ، دوربین های مداربسته یک عامل بازدارنده عالی برای سارقین است.

دقیقاً مانند دیدن یک سیستم هشدار نصب شده ، یک متجاوز که دوربین ها را می بیند ممکن است تصمیم بگیرد که جابجایی در جاهای دیگر راحت تر و ایمن تر است. جلوگیری از نفوذ بسیار بهتر از مقابله با آن پس از وقوع آن است.

“اکثر جنایتکاران بسیار بی نظم هستند ، و آنها در مورد آن فکر نمی کنند. دلیل بالا بودن دوربین ها دو برابر است. یکی این است که آن را از خطر دور کنیم. “

مطالعات نشان داده است که استفاده از دوربین مداربسته در پارکینگ ها منجر به کاهش 51 درصدی جرم شده است. در مناطق حمل و نقل عمومی 23 درصد کاهش در جرم و جنایت. و در محیط های عمومی ، 7٪ کاهش در جرم و جنایت. حتی کمترین رقم یعنی 7٪ نیز پیشرفت چشمگیری است.

گزارشی که توسط اداره آمار ملی در سال 2017 نوشته شده نشان می دهد که از هر 100 خانه 2 نفر قربانی سرقت شده اند ، با 40٪ حوادث در ساعات کار در حالی که اشغالگران از املاک خود دور هستند.

در همین گزارش ، 70٪ از سارقین از طریق درب ورودی به خانه ها دسترسی پیدا می کنند ، در حالی که 30٪ باقیمانده از پنجره ها به عنوان ورودی استفاده می کنند. بنابراین ، نشان دادن دوربین ها به سمت این مسیرهای ورودی بهترین و استراتژیک ترین مکان برای افزودن دستگاه دوربین مداربسته است.

نرخ های بیمه شده در خانه بهبود یافته


با جلوگیری از فعالیت مجرمانه ، سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته هزینه های بیمه خانه و دارایی شما را کاهش می دهد. شما کمتر هدف قرار می گیرید ، بنابراین خطر کاهش می یابد ، به این معنی که قیمت بیمه شما نیز کاهش می یابد.

“اگر شما قربانی سرقت شوید و خانه شما از امنیت کافی برخوردار نباشد ، ممکن است متوجه شوید که ارائه دهنده بیمه خانه شما می تواند ادعای شما را زیر سوال ببرد و از بازپرداخت خسارت شما خودداری کند.”

دوربین مداربسته علاوه بر اینکه هدف کمتری است ، شواهدی را در مورد ادعاهای بیمه ارائه می دهد که ممکن است در غیر این صورت نداشته باشید.

هرچه مدارک بیشتری برای حمایت از ادعای خود داشته باشید ، بهتر است ، و بدون شک شرایط پیرامون ادعای شما اثبات می شود.

درباره اینکه دوربین های امنیتی چگونه می توانند هزینه های بیمه خانه شما را بطور بالقوه کاهش دهند بیشتر بدانید.

صلح ذهنی


یک سیستم دوربین ، به ویژه در مناطقی که میزان جرم در آنها بالا است ، احساس امنیت و اطمینان بیشتری در افراد ایجاد می کند.

بسیاری از مدل های پیشرفته تر بی سیم هستند ، به این معنی که می توان آنها را از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود مشاهده و کنترل کرد.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا با کلیک یک دکمه در محل خود شرکت کنید و بررسی کنید ، بنابراین امنیت خانه شما همیشه در دسترس است.

“مهمتر از همه ، شما از آنچه در این رویداد اتفاق افتاده است ، می گیرید: آنها چه چیزی را سرقت کردند؟ آیا آنها از چاقو استفاده کرده اند؟ شما همه اینها را می گیرید اما امروز بیشتر مرتبط است یک چهره است. این همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم. “

این به عنوان یک پتو راحتی عمل می کند ، به شما آزادی می دهد که زندگی خود را ادامه دهید ، با اطمینان از اینکه دارایی شما تحت نظر است.

مقرون به صرفه


سیستم دوربین مدار بسته نوعی امنیت اقتصادی است. پس از نصب سیستم ، نگهداری آنها بسیار آسان بوده و به جبران خسارت کمی نیاز دارد.

از تمیز بودن دوربین های خود اطمینان حاصل کنید تا بهترین عملکرد را از سیستم خود بگیرید. به غیر از این ، سیستم های مداربسته برای سال ها محل های شما را ایمن نگه می دارند.

Broadsword خدمات تعمیر و نگهداری هر دستگاه امنیتی و همچنین تعمیرات دوربین مداربسته را ارائه می دهد. اگر به کمک نیاز دارید ، لطفاً با ما در اینجا تماس بگیرید.

آیا در مورد امنیت ملک خود نگران هستید؟


محافظت از خانه یا محل کار خود آنقدرها که فکر می کنید پیچیده و گران نیست. سیستم های امنیتی مدرن فقط برای شرکت های عظیم نیست.

با هزینه کم اولیه ، مجموعه ای متناسب با نیازهای شما خریداری می شود ، به محافظت از مردم کمک می کند و از سرقت یا خسارت هزینه بر جلوگیری می کند.

فهم این فناوری آسان ، استفاده از آن ساده و مقرون به صرفه است. منتظر نمانید تا بدترین اتفاق بیفتد. فکر کردن در آینده ، در طولانی مدت باعث صرفه جویی در هزینه و استرس شما می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *