مقالات دوربین مداربسته

الزامات قانونی دوربین مداربسته: توضیحات قوانین دوربین مدار بسته

قوانین دوربین مداربسته توضیح داده شده است
ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما مراحل نصب دوربین مداربسته و قوانینی را که باید رعایت کنند ، درک می کنند. در این مقاله پاسخ این موارد را خواهید یافت:


فهرست

چه زمانی باید قانون محافظت از داده را دنبال کنم؟
فیلمبرداری دوربین مداربسته
اپراتور
چه زمانی فیلمبرداری دوربین مداربسته برای تحویل گرفتن مناسب است؟
چه مدت باید فیلم را نگه دارم؟
دوربین مداربسته در منزل
با مسئولیت پذیری از دوربین های مدار بسته استفاده کنید
در صورت گرفتن تصاویر فراتر از دارایی چه باید بکنم؟
چگونه می توانم با DPA مطابقت داشته باشم؟
چه زمانی باید قانون محافظت از داده را دنبال کنم؟
این عمل به شما امکان می دهد هر اطلاعاتی را که درگیر شما باشد به دست آورید. این شامل تصاویر دوربین مداربسته و تصاویری است که می تواند چیزی مانند پلاک خودروی شما داشته باشد.

هر کسی که دوربین را کار می کند ، باید مجموعه ای از قوانین را دنبال کند.

اگر از تصاویر پک دوربین مداربسته برای آزار و اذیت و یا باج خواهی استفاده می شود ، این باید به دست پلیس درآید.


فیلمبرداری دوربین مداربسته


هنگام استفاده ازپک دوربین مداربسته ، علائم باید اجرا شوند.

در شرایط بسیار غیرمعمولی که دوربین مدار بسته در مکان هایی مانند سرویس بهداشتی عمومی در حال کار است ، اپراتور باید اطمینان حاصل کند که همه از واقعیت واقعیت آگاه هستند. این مورد برای مکانهای جدی مورد استفاده قرار می گیرد.

صدا / مکالمه مجاز به ضبط نیست ، اما موارد استثنا شامل کابین های تاکسی و اتاق های بازداشت پلیس است.


اپراتور دوربین مدار بسته بودن


یکی از اعضای قابل اعتماد تیم شما باید مسئولیت فیلمبرداری دوربین مداربسته را بر عهده داشته باشد. این فرد باید تصمیم بگیرد که چه مواردی باید ثبت شود و چگونه از آن استفاده کند و باید آن را به چه کسی ارائه دهد.

در دفتر کمیساری اطلاعات ثبت نام کنید.
اطمینان حاصل کنید که نحوه کار با سیستم را می فهمید و می دانید چه زمانی اطلاعات مناسب را ارائه دهید.
بررسی کنید که همه مراحل دقیقاً دنبال می شوند.
چه زمانی فیلمبرداری دوربین مداربسته برای تحویل گرفتن مناسب است؟


شما در اختیار دارید که تصاویر دوربین مداربسته از خودتان را بدست آورید و این در صورت درخواست در دسترس است و باید تصاویر مربوطه را در مدت 40 روز در اختیار شما قرار دهد. ممکن است هزینه ای تا 10 پوند از شما کسر شود ، این مبلغ توسط پارلمان اعمال می شود و “درخواست دسترسی موضوع” نامیده می شود. شما باید هویت خود را ارائه دهید تا به اپراتور دوربین مدار بسته کمک کند تا شما را در سیستم پیدا کند.

به اشتراک گذاشتن تصاویر افراد قابل شناسایی با رسانه ها یا اینترنت برای اهداف سرگرمی برای اپراتورهای دوربین مدار بسته ممنوع است. تنها فیلمی که مجاز به انتشار است ، شناسایی شخصی برای اهداف مورد درخواست پلیس است.

هنگامی که دوربین مدار بسته از پلیس درخواست شد ، اپراتور باید قانون محافظت از داده را رعایت کند تا مطمئن شود این فیلم ایمن و ایمن است و به شخص دیگری تحویل داده نمی شود


چه مدت باید فیلم را نگه دارم؟


به طور کلی فیلم های دوربین مداربسته باید مدت زمان ماندگاری 31 روز را داشته باشند اما در موارد جدی ، که نیاز به نظارت مداوم دارند ، ممکن است متفاوت باشد.

دوربین مداربسته در منزل


قانون حفاظت از داده ها از دوربین مداربسته مربوط به دارایی شما معاف است. با این حال ، اگر دوربین شما عابران را ضبط می کند ، باید این قانون را رعایت کنید. این امر برای محافظت از حریم خصوصی افراد و البته اطمینان از استفاده مسئولانه دوربین مداربسته شما است.
با مسئولیت پذیری از دوربین مدار بسته استفاده کنید
چند نکته وجود دارد که باید قبل از نصب دوربین مداربسته در نظر بگیرید:

آیا دوربین مدار بسته به شما کمک می کند تا در مورد امنیت ملک خود احساس امنیت کنید؟
آیا سنسورهای حرکتی نور راه حل هایی برای نگرانی شما ارائه می دهند؟
بهترین مکان برای قرار دادن این دوربین مدار بسته بدون حمله به حریم خصوصی دیگران کجاست؟
در صورت گرفتن تصاویر فراتر از دارایی چه باید بکنم؟
اگر به طور اتفاقی دوربین شما بخشی از اموال همسایگان یا باغی را در آن طرف جاده شما گرفت ، باید اقدامات لازم را انجام دهید تا از مطابقت با DPA اطمینان حاصل کنید


دوربین مداربسته داخل خانه من


شاید یکی از بزرگترین مزایای داشتن یک خانه هوشمند ، توانایی نظارت بر آن باشد در حالی که آنجا نیستید. خواه از کودکانی که در خانه تنها هستند ، حیوانات خانگی شیطنت و یا مراقب جواهرات وراثت خود مراقبت می کنید ، نصب یک سیستم مداربسته هوشمند در خانه کمک می کند.

با این وجود ، صاحبان خانه های زیادی هستند که بودجه ای برای دوربین های مداربسته سطح بالا ندارند. بنابراین در این پست ، ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید برای کسری از هزینه دوربین مدار بسته در خانه و اطراف خانه خود داشته باشید.


چقدر باید برای یک دوربین امنیتی هزینه کنم؟


اگرچه واقعاً نمی توانید برای آرامش خاطر قیمت بگذارید ، دوربین های مدار بسته زیادی در بازار وجود دارند که بانک را شکست نمی دهند. در مواردی که ممکن است تمام موارد اضافی اضافه شده را نداشته باشید ، دوربین های ارزان قیمت همچنان کار خود را انجام می دهند. در اینجا در Caught on Camera ، ما قادر به تأمین بودجه های متنوعی هستیم ، بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که خانه شما همیشه تحت نظارت است. نه تنها این ، بلکه تیم متشکل از متخصصان کاملاً آموزش دیده و باتجربه ما قادر به نصب سیستم برای شما خواهند بود.


فضای ذخیره سازی دوربین مدار بسته چیست؟


فضای ذخیره سازی دوربین مدار بسته گزینه های ذخیره سازی آنلاین متعددی را در اختیار مشتری قرار می دهد ، درصورتی که بخواهید هر فیلمی را که دوربین شما ضبط می کند ذخیره کنید. پس از ذخیره ، تاریخ و زمان به طور خودکار ثبت می شود. برای مشاهده ، حذف یا بارگیری محتوا ، به سادگی وارد سرور ابری شوید. برای دسترسی به cloud باید به یک شبکه و یا تلفن ، دسک تاپ ، لپ تاپ یا رایانه لوحی متصل شوید.

آیا به فضای ذخیره سازی ابر دوربین مداربسته نیاز دارم؟

بسته به دوربینی که می روید ممکن است این مورد لازم نباشد. همه سرویس های ابری یکسان نیستند و می توانند به تولید کننده بستگی داشته باشند. غالباً ، فضای ذخیره سازی ابری یک سرویس اشتراک پولی است و معمولاً در طبقات ارائه می شود و به شما این امکان را می دهد که بین ذخیره فیلم ها به مدت یک هفته ، یک ماه یا حتی یک سال انتخاب کنید. دوربینی که انتخاب می کنید همچنین می تواند فضای ذخیره سازی ابری رایگان را ارائه دهد ، بنابراین مطمئناً این مورد قبل از خرید دوربین امنیتی قابل بررسی است.

فضای ذخیره سازی ابری به هیچ وجه اجباری نیست ، اما اگر می خواهید فیلم دیگری را برای تاریخ بعد ذخیره کنید ، توصیه می شود برای مقدار مناسب فضای ذخیره سازی ابری کمی بیشتر بپردازی


بودجه مناسب دوربین های مدار بسته داخلی


بسیاری از دوربین های امنیتی منزل مناسب و معقول با کیفیت استثنایی در بازار وجود دارند که به همان اندازه سیستم های مداربسته بسیار گران قیمت موثر هستند ، این موارد عبارتند از:

دوربین های خانگی هوشمند دوربین PTZ

فضای ذخیره ابری
هشدارهای حرکتی که می توانند به تلفن همراه / رایانه لوحی جفت شده شما ارسال شوند
فیلم HD
مسکن ضد آب برای استفاده در فضای باز
دوربین های امنیتی فوق عریض

ایده آل برای نظارت روزانه و شبانه
پوشش ضد آب برای استفاده در فضای باز
محدوده دید در شب 98 پا
نمای زاویه 75 درجه
HD بیش از دوربین های ویدئویی آنالوگ

دوربین دید و شب

هارد دیسک 2 ترابایت (TB)
مشاهده از راه دور
نمای زاویه 75 درجه
عدس 3.6 میلی متر
دوربین های مینی گنبد

دوربین دام

ضد آب برای استفاده در فضای باز
به راحتی قابل نصب است
محدوده دید در شب 90 پا
ویژگی های مقاوم در برابر خرابکاری ها برای آرامش خاطر
دوربین های Nest

ضد آب ، ایده آل برای استفاده در فضای باز
هنگام شناسایی فعالیت ، هشدارها را با فیلم ارسال کنید
میکروفون داخلی (به شما امکان می دهد صحبت کنید و گوش دهید)
وضوح 1080p
نمای زاویه دید 130 درجه
اگر می خواهید بودجه خود را تا حدی افزایش دهید یا ترجیح می دهید از متخصصان کمک ، مشاوره و احتمالاً یک سیستم امنیتی کامل دریافت کنید ، تیم متخصص ما می تواند به شما کمک کند. صرف نظر از بودجه شما ، ما متعهد می شویم که یک سیستم امنیتی مناسب برای شما به مشتریان خود ارائه دهیم.

در اینجا در doorbinmakhfi.com ، ما پیشروترین تأمین کنندگان و نصب کنندگان سیستم های امنیتی دوربین مداربسته و پکیج دوربین مداربسته در سراسر ایران هستیم. ما معتقدیم که ایمنی شما ، خانه و خانواده شما از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو تیم متخصص و متخصص ما همیشه در خدمت تهیه دوربین های امنیتی با کیفیت بالا ، همراه با خدمات برجسته هستند. از دوربین های امنیتی خانگی گرفته تا سیستم های تجاری سفارشی ، فارغ از بودجه شما ، قادر به تأمین نیازهای شما هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولاتی که ما ارائه می دهیم و خدماتی که ارائه می دهیم ، از جمله نصب و نگهداری دوربین های مدار بسته ، امروز با ما در تماس باشید – ما همیشه خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *