مقالات دوربین مداربسته

انواع دوربین مداربسته

با وجود انواع مختلف دوربین های مدار بسته در بازار ، اکنون راه حل های متنوعی برای هر صنعت وجود دارد. در نتیجه این دامنه عظیم ، انتخاب این که چه دوربین مدار بسته برای شغل شما مناسب باشد ، کار دشواری است.
9مدل از محبوب ترین دوربین های مداربسته موجود عبارتند از:
دوربین های مدار بسته دام
دوربین های مدار بسته بالت
دوربین های مدار بسته C-Mount
دوربین های PTZ Pan Tilt & Zoom
دوربین های مدار بسته روزانه / شب
دوربین های مدار بسته دید در شب مادون قرمز / شب
دوربین های مدار بسته شبکه / IP
دوربین های مدار بسته بی سیم
دوربین های مدار بسته با کیفیت بالا (HD)

آیا نمی دانید کدام دوربین مدار بسته را برای محل های تجاری خود خریداری کنید؟ ما مزایای هرکدام از انواع مختلف سیستم های دوربین مدار بسته را در زیر خلاصه کرده ایم. برای محافظت از اموال و کارکنان خود از راهنمای تخصصی ما استفاده کنید تا یک راه حل مناسب را در نظر بگیرید و سطح امنیت موردنیاز خود را فراهم کنید.


دوربین مداربسته دام


دوربین مدار بسته دام نام خود را از پوشش گنبدی شکل گرفته که دوربین در آن قرار گرفته است . با اینکه این دوربین ها از نظر ظاهری مخفی به نظر میرسند ، اما این مانع از بازداشت مجرمان نمی شود. این امر به این دلیل است که پوشش گنبدی باعث می شود تا افراد نتوانند تشخیص دهند که دوربین واقعا کدام جهت را میگیرد. این امر هوای بلاتکلیفی را برای سارقان احتمالی یا سرگردانی ایجاد می کند.دوربین های دام به دلیل بدنه ضعیف در برابر شرایط بد آب و هوایی مقاوم نیستند و به همین دلیل برای محیط های تجاری و اداری مناسب استو در کیفیت های مختلفی ازجمله آنالوگ ،آنالوگ اچ دی و شبکه وجود دارند.


مزایای دوربین مداربسته دام


1:طراحی محجوب و ساده

2:مناسب برای استفاده در محیط داخلی و فضای باز

3:چرخش 360 درجه دوربین ، بنابراین شما می توانید تمام زاویه ها را بپوشانید.


کاربردهای ایده آل


این بهترین نوع دوربین مدار بسته برای مغازه ها ، رستوران ها و هتل ها است زیرا طراحی به شما امکان می دهد تا زاویه وسیع تری را در محل خود داشته باشید. بسیاری نیز این گزینه را بهترین مدار بسته می دانند زیرا می توان آن را در یک نقطه استراتژیک سقف قرار داد تا تمام زوایای اتاق را پوشش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *