مقالات دوربین مداربسته

دوربین بالت چیست؟

دوربین های بالت نیز به واسطه شکل استوانه ای مجزا خود ، که شبیه به پوسته گلوله یا لوله رژ لب است ، نامگذاری شده اند. به عنوان یکی از رایج ترین انواع دوربین مداربسته ، دوربین های بالت یک عامل بازدارنده قابل مشاهده هستند. در حقیقت ، مطالعات نشان داده است كه وجود دوربین های امنیتی ، امكانات شما را به هدف كمتری تبدیل می كند. مانند دوربین های دام، دوربین های بالت می توانند در داخل و خارج از منزل نصب شوند.

https://doorbinmakhfi.com/doorbinbalet/

مزایای اصلی دوربین های بالت برد و نصب آنهاست. دوربین های بالت از برد طولانی تری برخوردار هستند که باعث می شود آنها برای مشاهده مناطق بزرگی مانند حیاط خلوت و پارکینگ ایده آل شوند. همچنین دوربین های بالت نصب آسان تری دارند و با توجه به شکل دوربین بالت می توان لنزهای بزرگتری را در بدنه آن تعبیه کرد.

ایده آل برای استفاده در فضای باز ، نوک دوربین بالت شامل یک لبه کوچک است که به محافظت در برابر تابش نور و آب و هوا کمک می کند.

مزایای اصلی دوربین های بالت

برد طولانی تر
نصب آسان
استفاده داخلی و خارجی
ضد آب
دید در شب

تفاوت های اصلی بین دوربین های دام و دوربین های بالت

https://doorbinmakhfi.com/doorbinbalet/

نصب و راه اندازه گیری

دوربین های دام در داخل یا خارج از منزل نصب شده اند و می توانند از سقف آویزان شوند یا روی دیوارها سوار شوند. اگرچه دوربین های امنیتی دام کمتری دیده می شوند ، اما نصب آنها کمی چالش برانگیزتر از دوربین های بالت است .

یک ناراحتی جزئی این است که اگر می خواهید میدان دید را تغییر دهید ، باید از دوربین های دام استفاده شود ، در حالی که معمولاً می توانید دوربین بالت را مجدداً جابجا کنید (به شرط اینکه منطقه مورد نظر برای مشاهده در محدوده دوربین باشد).

همچنین داخل و خارج نصب می شود ، دوربین های بالت به طور معمول در کنار دیوار نصب می شوند. دوربین های بالت نصب آن آسان تر است زیرا آنها دارای دسته نصب هستند. پس از نصب ، به راحتی می توانید لنز دوربین را تنظیم کنید تا ناحیه مورد نظر دوربین را رصد کنید.

محدوده دوربین

چندین مورد بر دامنه دوربین تأثیر می گذارد ، از جمله تراشه سنسور آن ، نوع لنز ، پویا با برد گسترده ، وضوح خط و جبران نور پس زمینه. اگرچه این امر تا حد زیادی به دوربین دقیق انتخاب شده بستگی دارد ، به طور کلی ، دوربین های دام دارای لنزهای کمتری نسبت به دوربین های بالت هستند ، زیرا شکل یک دوربین بالت جای لنزهای بزرگتر را آسان تر می کند.

به همین ترتیب ، دوربین های بالت برای مناطقی که به دوربینی تر نیاز دارند ، مناسب تر هستند.

نور

اگرچه معمولاً نور با هر دوربینی مورد توجه است ، اما خبر خوب اینجاست كه هر دو دوربین بالت و دام معمولاً شامل LED مادون قرمز هستند . LED های مادون قرمز اطمینان حاصل می کنند که دوربین ها می توانند در شرایط کم نور کار کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *