دسته بندی نشده, مقالات دوربین مداربسته

دوربین مداربسته مراکز تجاری و اداری

دوربین مداربسته تجاری:

سیستم های دوربین مدار بسته تجاری امروزه پیشرفته تر از همیشه هستند. مجموعه ای کامل از ویژگی ها برای تقویت کارایی و ادغام در تجارت شما موجود است .سیستم دوربین مدار بسته تجاری امکان این را ساخته که در نبود شما از ملک تجاری شما مراقبت شود.


چرا برای محیط کار خود سیستم دوربین مداربسته نصب کنیم؟

  • حفاظت مداوم وپوشش کامل محیط کار خود
  • ریسک را کاهش میدهید – احتمال شکستن و خرابکاری توسط دیگران کمتر است
  • محافظت از کارکنان و زیر نظر گرفتن عملکرد آنها
  • دوربین های مدار بسته می توانند شواهدی از وقوع حوادث در محل ، از جمله علت ارائه دهند
    تحقیقات بازار فروش :بخش خرده فروشی می تواند از دوربین مدار بسته برای نظارت بر عبور و مرور مشتریان، و اینکه کدام بخش های تبلیغاتی بهترین عملکرد را دارند استفاده کند
  • مدیریت زمان از دوربین های امنیتی می توان در کنار سایر روش ها برای کنترل زمان ورود و خروج کارکنان استفاده کرد

ا بحث در مورد حقوق حریم خصوصی در بین افراد در همه زمان و همه مکان، این سوال که آیا شما باید سیستم های نظارت را در محیط کار نصب کنید یا نه ، به یک بحث بسیار پیچیده تبدیل می شود. از یک طرف فکر می کنید که همه مشاغل نیاز به امنیت تمام وقت دارند تا از یک محیط کاری ایمن و راحت برای همه اطمینان حاصل کنند. از طرف دیگر ، اگر مردم مایل به فیلمبرداری نباشند ، چه می شود؟ کارمندان ، اعضای عمومی؟ در مورد مناطقی از قبیل تعویض اتاق ها و حمام عمومی چیست؟
داشتن سیستم های نظارت تصویری که در ورودی درب شما نصب شده است ، راهی عالی برای ثبت چهره های هر فردی است که وارد آن می شود . فقط این واقعیت که یک دوربین نظارتی در آنجا وجود دارد ، ممکن است مانع برخی فعالیت های جنایی شود ، و درمورد کارگران ، آنها احتمالاً آن را به عنوان بخشی اساسی در ایمن نگه داشتن محل کار می بینند.

در این پست قصد داریم نگاهی به انواع جوانب مثبت در مورد داشتن دوربین های امنیتی در محل کار و همچنین پیامدهای حقوقی که باید در نظر بگیرید بیندازیم احساس امنیت به شما می دهد:


سرقت محل کار را کاهش میدهد:


سرقت همیشه می تواند در محیط کار مشکل ایجاد کند ، خواه از شخصی خارجی باشد ، یا اینکه سرقت توسط کارمندان باشد. گرچه مورد اخیر فقط 15٪ کل سرقت در محل کار را به خود اختصاص می دهد ، اما این مسئله هنوز هشدار دهنده تعداد کارمندان است.برخی سرقت ها در بخش هایی مانند خرده فروشی امری عادی است که کالاهای ملموس در آن فروخته می شوند و دوربین ها می توانند برای جلوگیری از این امر واقعاً مفید باشند.


آزار و اذیت در محیط کار را کاهش میدهد:


اگر مردم بدانند که در دوربین مدار بسته هستند ، خصوصاً با سیستمهای پیشرفته تری که فیلم های با کیفیت ضبط می کنند ، می توان آزار و اذیت و آزار را در محیط کار بطور قابل توجهی کاهش داد. مسائل حساس مانند آزار و اذیت جنسی به ندرت گزارش می شود ، اما از این موضوع جلوگیری میکند. قربانیان آزار و اذیت با داشتن یک سیستم نظارتی در محیط کار ، به ویژه سیستم دارای قابلیت ضبط صدا ، می توانند بدون ترس از اینکه دروغگو شوند و پیامدهای چهره ای به خود بگیرند ، در امان بمانند.


این می تواند حملات خشونت آمیز را کاهش دهد:


خشونت در محل کار بیشتر از آنچه فکر می کنیم اتفاق می افتد. خشونت در محل کار علیه متخصصان مراقبت های بهداشتی رو به افزایش است. سایر کارگرانی که مستعد خشونت در محیط کار هستند شامل معلمان و رانندگان تاکسی میباشند.
نه تنها خشونت می تواند بین کارگران و مشتریان ایجاد شود ، بلکه می تواند بین کارمندان نیز بوجود آید ، به خصوص اگر اختلاف نظرهای شدیدی در رابطه با موضوع خاص وجود داشته باشد ، یا اگر اخیراً فردی اخراج شده باشد و می خواهد مشکل ایجاد کند. . نظارت در محیط کار ممکن است چنین اتفاقاتی را نادیده بگیرد ، می تواند به نگهبانان امنیتی کمک کند که جلوی آن را بگیرند ، یا در بدترین حالت ، به اجرای قانون مدارکی مناسب برای پیگرد مقصرین ارائه دهند.


این می تواند یک مکان کار مفید تری را ایجاد کند:

طالعات نشان داده است که هنگام استفاده از سیستم نظارت در کنار سایر تکنیک های نظارت ، می توان شناخته شد که کارمندان سخت تر کار می کنند
از اینکه مقاله مارا برای راهنمایی دوربین های مراکز تجاری انتخاب کردید سپاسگزاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *