مقالات دوربین مداربسته

تفاوت های اصلی بین دوربین های دام در مقابل دوربین های بالت:

نصب و راه اندازی


دوربین های دام در داخل یا خارج از منزل نصب شده اند و می توانند از سقف آویزان شوند یا روی دیوارها سوار شوند. اگرچه دوربین های امنیتی دام کمتری دیده می شوند ، اما نصب آنها کمی چالش برانگیزتر از دوربین های بالت است ، گرچه خیلی زیاد نیست. ناراحتی جزئی این است که اگر می خواهید میدان دید را تغییر دهید ، دوربین های دام باید دوباره از آن استفاده شوند ، در حالی که معمولاً می توانید دوربین بالت را مجدداً جابجا کنید (به شرط اینکه منطقه مورد نظر برای مشاهده در محدوده دوربین باشد).

همچنین داخل و خارج نصب می شود ، دوربین های بالت به طور معمول در کنار دیوار نصب می شوند. دوربین های بالت نصب آن آسان تر است زیرا آنها دارای دسته نصب هستند. پس از نصب ، به راحتی می توانید لنز دوربین را تنظیم کنید تا ناحیه مورد نظر دوربین را رصد کنید


محدوده دوربین


چندین مورد بر دامنه دوربین تأثیر می گذارد ، از جمله تراشه سنسور آن ، نوع لنز ، پویا با برد گسترده ، وضوح خط و جبران نور پس زمینه. اگرچه این امر تا حد زیادی به دوربین دقیق انتخاب شده بستگی خواهد داشت ، به طور کلی ، دوربین های دام دارای لنزهای کمتری نسبت به دوربین های بالت هستند ، زیرا شکل دوربین بالت ، جای گرفتن لنزهای بزرگتر را آسان تر می کند. به همین ترتیب ، دوربین های بالت برای مناطقی که به دوربینی نیاز دارند ، مناسب تر هستند.

سبک


اگرچه معمولاً نور با هر دوربینی مورد توجه است ، اما خبر خوب اینجاست که دوربین های بالت و دام معمولاً شامل LED های مادون قرمز هستند که تضمین می کنند که در دسترس بودن نور از اهمیت چندانی برخوردار نیست. LED های مادون قرمز اطمینان حاصل می کنند که دوربین ها می توانند در شرایط کم نور کار کنند.


انتخاب دوربین های دام در مقابل دوربین های بالت


اگرچه تفاوت بین دوربین های دام و بالت نسبتاً جزئی است ، اما درک آنها هنگام انتخاب دوربین های امنیتی شما مهم است. برداشت کلی این است که اگر شما می خواهید امنیت آشکار داشته باشید ، به پیام متجاوزانی که امنیت دارید ، پیام ارسال کنید ، سپس دوربین های بالت راهی هستند. با این حال ، بهترین سیستم امنیتی اغلب شامل ترکیبی از دوربین های دام و بالت است که به شما امکان می دهد تمام زوایای املاک خود را ، در داخل و خارج از خانه نظارت کنید.

علاوه بر این ، چند ویژگی وجود دارد که برای هر دو دوربین بسیار مهم است که باید آنها را نیز در نظر بگیرید. از ویژگی های اساسی دوربین های امنیتی مدرن بی سیم در مقابل سیمی ، فناوری مادون قرمز (IR) و دید در شب می باشد. بیشتر دوربین های امنیتی دام و بالت servision شامل سنجش حرارتی مادون قرمز و دید در شب به شما در نظارت بر املاک خود در روز یا شب کمک می کنند. در مقاله ، انواع دوربین های امنیتی ، در مورد این ویژگی ها از کارشناسان امنیتی ما بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *