مقالات دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پلاک خوان

تصمیم گیری در مورد انواع مختلف دوربین های امنیتی پلاک خوان می تواند یک کار ترسناک باشد. بنابراین ، برای صرفه جویی در سردرد و وقت شما ، تحقیق کرده ایم و 4 نکته مهم را که باید هنگام انتخاب بهترین دوربین های امنیتی پلاک در نظر بگیرید ، جمع بندی کردیم.

یادداشت سردبیر: دوربین های امنیتی پلاک در اینجا دوربین های LPR حرفه ای نیستند که به طور خاص برای خواندن و جمع آوری پلاک های وسایل نقلیه استفاده می شوند.

دوربین مداربسته موجود در این پست دوربین های امنیتی خانه هستند که به شما کمک می کنند تا پلاک ها را در فاصله مشخصی تشخیص دهید.

4 عنصر برتر که باید در دوربین های IP پلاک جستجو کنید


انتخاب های مهم دوربین های امنیتی تشخیص پلاک
در دوربین های امنیتی تشخیص پلاک خودرو چه چیزی را جستجو کنید
حداقل مشخصات دوربین مداربسته برای اینکه بتواند پلاک های خودرو را به طور مطمئن در شبانه روز بخواند چیست؟

مشخصات دوربین های IP پلاک لازم را در زیر بررسی کنید.

کیفیت بالا


دید در شب


ضدآب


بزرگنمایی نوری


خرید دوربین های امنیتی با صفحه نمایش خواندن با کیفیت بالا


اولین مشخصه تعیین شده در دوربین های امنیتی پلاک (سیستم ها) بدون شک کیفیت بالایی دارد.

دوربین های امنیتی HD IP می توانند شماره پلاک های واضح را ثبت کنند.

دوربین های 2 مگاپیکسلی (1080p) ، 4MP (1440p) و حتی 5MP (یک پیشرفت بزرگ در صنعت دوربین های امنیتی HD) می توانند به شما کمک کنند تا شماره های پلاک را از فاصله زیادی شناسایی کنید.

جزئیات را دریافت کنید: آیا دوربین های 1080pSecurity می توانند برای شناسایی پلاک و افراد کافی باشند؟

طبق آزمایشات تیم تحقیق و توسعه ما ، دوربین های امنیتی 1080p (لنز دوربین ثابت: f = 4.0 میلی متر ، F = 2.0) می توانند پلاک ها را در فاصله 13 فوت تشخیص دهند.

لطفا توجه داشته باشید که نتیجه بر اساس محیط ایده آل است. در عمل ممکن است دوربین امنیتی 1080p به دلیل حرکت سریع خودروها ، مسافت طولانی و … پلاک خودرو را تشخیص ندهد.

برای گرفتن شماره پلاک های بسیار واضح تر ، می توانید دوربین های امنیتی پلاک 4 و 5 مگاپیکسلی را امتحان کنید. وضوح بالاتر به معنای پیکسل های بیشتر است که به شما امکان می دهد تصاویر بسیار شفاف و بهتری داشته باشید.


با دوربین دید طولانی شب دوربین های امنیتی پلاک را تهیه کنید


دوربین های IP پلاک دید در شب با برد طولانی می توانند به شما کمک کنند تا شماره پلاک را به وضوح در شب شناسایی کنید.

اگرچه بیشتر سرقت های منزل یا سرقت بسته ها در روز انجام می شود ، اما امنیت املاک شما در شب قابل چشم پوشی نیست.

وقتی به دنبال دوربین های امنیتی دید در شب هستید ، خرید دوربین های امنیتی پلاک مادون قرمز را فراموش نکنید. دوربین های امنیتی مادون قرمز همان دوربین های امنیتی رایج “دید در شب” نیستند. دوربین های امنیتی مادون قرمز حتی در محیط های کاملا تاریک نیز می توانند به خوبی کار کنند ، در حالی که دوربین های امنیتی دید در شب سنتی چنین کاری انجام نمی دهند.

به عنوان مثال ، دوربین امنیتی دید در شب طولانی RLC-423 PTZ گزینه خوبی برای خواندن پلاک در شرایط کم نور است. فاصله دید در شب با طول 190 فوت آن در بین محصولات امنیتی خانه بسیار برجسته است.


خرید دوربین های امنیتی پلاک ریدر با طراحی ضد آب


درصورت نیاز به گرفتن شماره پلاک هایی که از کنار اموال شما در خارج عبور می کنند ، اطمینان حاصل کنید که دوربین های مدار بسته تشخیص پلاک شما قادر به مقاومت در برابر جت های آب قدرتمند و گرد و غبار هستند.

دوربین های امنیتی در فضای باز IP66 را امتحان کنید. این نوع دوربین های امنیتی پلاک در فضای باز می توانند تصاویر واضحی را حتی در روزهای بارانی ثبت کنند.

به عنوان مثال ، هنگامی که یک دوربین امنیتی پلاک را در ورودی بزرگراه خود یا زیرمجموعه خود نصب می کنید ، دوربین امنیتی می تواند شماره پلاک خودرو را ضبط یا ضبط کند. بدون طراحی ضد آب ، دوربین امنیتی در فضای باز کار نمی کند.

برای از دست ندادن هیچ پلاک یا هر رویداد مهم دیگر ، می توانید یک سیستم دوربین بی سیم / PoE IP برای خواندن پلاک ها ، یا گرفتن چهره ها نصب کنید. ضبط 24/7 روزانه را به شما پیشنهاد می کند تا چیزی را از دست ندهید.


دوربین های امنیتی پلاک با بزرگنمایی نوری را انتخاب کنید


با تشکر از عملکرد بزرگنمایی نوری دوربین های امنیتی ، می توانید برای کاهش جزئیات پلاک بدون بزرگ کردن کیفیت تصویر ، بزرگنمایی کنید.

به عنوان مثال ، اگر دوربین امنیتی شما پلاک سارقان بسته را ضبط می کند ، می توانید تصاویر یا فیلم ها را برای بزرگ نمایی بارگیری کنید تا شماره مجوز را تشخیص دهید.

موردی وجود داشت که باند پلاک اتومبیل سارقان بسته توسط دوربین امنیتی گرفتار شد. پلاک کاملاً واضح بود و برای تحقیق در مورد جرم بسیار مفید بود.

ما فاصله بصری پلاک دوربین امنیتی دوربین بزرگنمایی نوری Reolink RLC-423 PTZ را آزمایش کردیم ، در زیر نتیجه گیری شده است.

اتصال مجدد لنز فوکوس خودکار RLC-423: f = 2.8 میلی متر – 12 میلی متر ، F = 1.2
2.8 میلی متر: زاویه دید 100 درجه است. شما می توانید یک پلاک را در 10 فوت تشخیص دهید.
12 میلی متر: زاویه دید 36 درجه است. شما می توانید یک پلاک را در فاصله 40 فوت بخوانید.

برای خواندن پلاک ها می توانید بر اساس نیازهای خاص خود بزرگنمایی یا کوچک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *